• טרי
מודול ממסר, ביצועים יציבים של ביצועי עיצוב הומניסטים ממסרי איכות SMT Optocupler בידוד טריגר ברמה גבוהה ונמוכה לתעשייה לשימוש מקצועי

מודול ממסר, ביצועים יציבים של ביצועי עיצוב הומניסטים ממסרי איכות SMT Optocupler בידוד טריגר ברמה גבוהה ונמוכה לתעשייה לשימוש מקצועי

Rating 
ILS 3.33

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

ניתן להפעיל מודולים על ידי קביעת רמות גבוהות או נמוכות דרך מגשר תיל. עיצוב סובלני תקלות, גם אם קו הבקרה נשבר, הממסר לא יזוז. באמצעות בידוד Optocoupler SMT, יש לו יכולת נהיגה חזקה וביצועים יציבים; זרם ההדק הוא 5m A. המודול מאמץ ממסרים באיכות גבוהה עם ממשק רגיל ועומס מקסימלי : AC 250 V/10 A, DC 30 V/10 A. עיצוב הממשק הוא הומני. ניתן לחבר ישירות את כל הממשקים דרך הטרמינל, וזה מאוד נוח. ניתן להפעיל מודולים על ידי קביעת רמות גבוהות או נמוכות דרך מגשר תיל. עיצוב סובלני תקלות, גם אם קו הבקרה נשבר, הממסר לא יזוז. באמצעות בידוד Optocoupler SMT, יש לו יכולת נהיגה חזקה וביצועים יציבים; זרם ההדק הוא 5m A. המודול מאמץ ממסרים באיכות גבוהה עם ממשק רגיל ועומס מקסימלי : AC 250 V/10 A, DC 30 V/10 A. עיצוב הממשק הוא הומני. ניתן לחבר ישירות את כל הממשקים דרך הטרמינל, וזה מאוד נוח. 1. המודול מאמץ ממסרים באיכות גבוהה עם ממשק רגיל ועומס מקסימלי : AC 250 V/10 A, DC 30 V/10 A.2. באמצעות בידוד Optocoupler SMT, יש לו יכולת נהיגה חזקה וביצועים יציבים; זרם ההדק הוא 5ma.3. ניתן להפעיל מודולים על ידי קביעת רמות גבוהות או נמוכות דרך מגשר תיל .4. תכנון סובלני תקלות, גם אם קו הבקרה נשבר, הממסר לא יעבור .5. עיצוב הממשק הוא הומני. ניתן לחבר ישירות את כל הממשקים דרך הטרמינל, וזה נוח מאוד. מפרט : תכונה : המודול מאמץ ממסרים באיכות גבוהה עם ממשק רגיל ועומס מקסימלי : AC 250 V/10a, DC 30 V/10 A. באמצעות בידוד Optocoupler SMT, יש לו יכולת נהיגה חזקה וביצועים יציבים; זרם ההדק הוא 5m A; ניתן להפעיל מודולים על ידי קביעת רמות גבוהות או נמוכות דרך מגשר תיל. עיצוב סובלני תקלות, גם אם קו הבקרה נשבר, הממסר לא יזוז. עיצוב הממשק הוא הומני. ניתן לחבר ישירות את כל הממשקים דרך הטרמינל, וזה מאוד נוח. מצויד ב -4 חורי בורג קבועים, קל להתקנה. מפרט : מתח עבודה : 5 V, 12 V, 24 V (אופציונלי) עומס מקסימום : AC 250 V/10 A; DC 30 V / 10 ACHANLENEL : 2 מימד מוצר : 50*41*18.5 מ"מ / 2*1.6*0.7 אינץ 'אור : אור ירנלי אור : לוח קרקע : צבע אדום רשימה : 1*ממסר מודולנוזה : ממשק מודול : 1. DC+ : חבר את הקוטב החיובי של אספקת החשמל 2. DC- : חיבור אספקת חשמל שלילית קוטב 3. IN1 : 1 מסוף ההדק האות, יכול להגדיר יניקת ממסר בקרה ברמה גבוהה או נמוכה 4. IN2 : 2 מסוף ההדק האות, יכול להגדיר פלט ממסר שליטה ברמה גבוהה או נמוכה פלט יניקה : 1. ממסר ערוץ 1 : 1 בדרך כלל פותח את הממשק. הממסר מושעה לפני היניקה וקצר עם COM1 לאחר היניקה .2. Com1 : 1 ממסר ערוץ ממשק נפוץ 3. ממסר ערוץ NC1 : 1 ממשק סגור בדרך כלל, חיבור קצר עם COM1 לפני יניקת הממסר.

מאפיינים בסיסיים

Feature:
The module adopts high-quality relays with normal interface and maximum load:
AC 250V/10A, DC 30V/10A.
Using SMT optocoupler isolation, it has strong driving ability and stable performance; trigger current is 5mA; :
Modules can be triggered by setting high or low levels through wire jumper. :
Fault-tolerant design, even if the control line is broken, the relay will not move. :
The interface design is humanized. All interfaces can be directly connected through the terminal, which is very convenient. :
Equipped with 4 fixed screw holes, easy to install.:
Specification:
Working voltage:
5V, 12V, 24V(Optional)
Max load:
AC 250V/10A; DC 30V/10A
Channel:
2
Product dimension:
50*41*18.5mm / 2*1.6*0.7in
Power light:
Green
Relay light:
Red
Board color:
Red
Package list:
1 * Relay Module:
Note:
Module interface:
1. DC+:
Connect the positive pole of the power supply
2. DC-:
Connect power supply negative pole
3. IN1:
1 signal trigger terminal, can set high or low level control relay suction
4. IN2:
2 signal trigger terminal, can set high or low level control relay suction
Relay output:
1. NO1:
1 channel relay usually opens the interface. The relay is suspended before suction and short-connected with COM1 after suction.
2. COM1:
1 channel relay common Interface
3. NC1:
1 channel relay normally closed interface, short connection with COM1 before relay suction,

הם גם קונים עם המוצר הזה.