• טרי
מערכת ריסוס השימון של נוזל הקירור הערפל, מערכת ריסוס קירור ערפל צינור דו כיוון + שסתום לצינור אוויר 8 ממ CNC מחרטת מתכת חריטה

מערכת ריסוס השימון של נוזל הקירור הערפל, מערכת ריסוס קירור ערפל צינור דו כיוון + שסתום לצינור אוויר 8 ממ CNC מחרטת מתכת חריטה

Rating 
ILS 96.20

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

לא רק מגדיל את מהירות חיתוך העיבוד, חסוך זמן ומפחית את עלויות העיבוד ובלאי הכלים. לא רק מגדיל את מהירות חיתוך העיבוד, חסוך זמן ומפחית את עלויות העיבוד ובלאי הכלים. גז Nebulizer ונוזל קירור מתכוונן, קל לשימוש בתנאי עיבוד שונים. עיבוד הקירור יכול לחסוך יותר מ- 80%, אפקט הקירור הוא לא פחות מאשר מקורר במים קונבנציונאלי. חריטת מכונת ריסוס קירור, עיצוב מיוחד, כיוון סיבוב, שבבי עיבוד גז מוציאים, עבודה בטוחה יותר. קל לתפעול. מתקן סטנדרטי, ריסוס דלת דק, חיים ארוכים. לא רק מגדיל את מהירות חיתוך העיבוד, חסוך זמן ומפחית את עלויות העיבוד ובלאי הכלים. לא רק מגדיל את מהירות חיתוך העיבוד, חסוך זמן ומפחית את עלויות העיבוד ובלאי הכלים. גז Nebulizer ונוזל קירור מתכוונן, קל לשימוש בתנאי עיבוד שונים. עיבוד הקירור יכול לחסוך יותר מ- 80%, אפקט הקירור הוא לא פחות מאשר מקורר במים קונבנציונאלי. חריטת מכונת ריסוס קירור, עיצוב מיוחד, כיוון סיבוב, שבבי עיבוד גז מוציאים, עבודה בטוחה יותר. קל לתפעול. מתקן סטנדרטי, ריסוס דלת דק, חיים ארוכים. מפרט : מתאים ל 8 מ"מ צינור אוויר קירור סלע / מתכת / אריחי קרמיקה מכונת חריטה למכונת קידוח טחינה CNC : 1) הרבה בעיות מים כלים קלים יותר לניקוי 2) עיבוד הקירור יכול לחסוך יותר מ- 80%, אפקט הקירור הוא לא פחות מאשר מקורר מים מקורר 3) שבבי עיבוד גז מוציאים השג משטח חלק 6) לא רק מגדיל את מהירות החיתוך שבב, חסוך זמן והפחתת עלויות העיבוד וכיתות בלאי כלים : 1. יש להשתמש בנוזל. כי לחץ האוויר בטווח 5-7 KGF / CM2 (אטומיזציה וגז, לחץ גז נלווה) 4. השתמש בצמיגות הנוזל בכמות 68 CST או פחות : 1 PC הערה : בגלל ההבדל בין צגים שונים, יתכן שהתמונה לא משקפים את הצבע האמיתי של הפריט. תודה!! החבילה כוללת : מערכת קירור ערפל דו -כיוונית 1 x.

מאפיינים בסיסיים

Suitable for 8 mm air tube:
Cooling rock / metal / ceramic tile engraving machine:
For CNC Milling drilling machine:
Characteristics:
1) a lot of water problems tools easier to clean:
2) processing the refrigerant can save more than 80%, the cooling effect is nothing less than conventional water-cooled:
3) gas processing chips are taken out, safer work:
4) the nebulizer gas and coolant is adjustable, easy to use under different processing conditions:
5) until the super-hard alloy machining accuracy of the workpiece can achieve a smooth surface:
6) not only increases the machining cutting speed, save time and reduce processing costs and tool wear:
Grades:
1. Clean the fluid should be used:
2. Do not use corrosive liquid:
3. In liquid without pressure output required to ensure that the air pressure in the range 5-7KGF / cm2(Atomization and gas, associated gas pressure):
4. Use the viscosity of the liquid in 68cSt or less:
Quantity:
1Pc
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!!
Package includes:
1 x Bidirection Mist Cooling System :

הם גם קונים עם המוצר הזה.