• טרי
גלגלים מול גלגלים 10 אינץ, כיסא גלגלים חשמליים הליכון החלפת גלגלים כמו אנטי ללבוש החלקה פנאומטי צמיגי עם נושאות: 12 ממ )

גלגלים מול גלגלים 10 אינץ, כיסא גלגלים חשמליים הליכון החלפת גלגלים כמו אנטי ללבוש החלקה פנאומטי צמיגי עם נושאות: 12 ממ )

Rating 
ILS 64.90

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

*אביזרי הגלגל הקדמי של כיסא הגלגלים מורכבים מצינור פנימי וצמיג חיצוני. אם הצמיג פגום, הצמיג החיצוני או צינור פנימי יכול להיות מוחלף ישירות, אשר יכול לשמש במשך זמן רב. *גלגל החלפת הגלגל הקדמי של כיסא הגלגלים עשוי מחומר גומי, עם צמיגים פנאומטיים, בעלי ספיגת זעזועים גבוהה ויכולים לנסוע בצורה חלקה בכבישים שונים. *עיצוב מרקם נגד החלקה על פני השטח של צמיגים פנאומטיים, קל להתמודד עם משטחי כביש שונים, אחיזה חזקה, פונקציית ניקוז טובה, ביצועים גבוהים נגד החלקה. *רכזת הגלגל הקדמי עשויה מפלסטיק הנדסי שרירי בטן מעובה, עמיד ואינו חושש מכיפוף. מומלץ לקנות 2 גלגלים קדמיים של כיסא גלגלים בו זמנית, אין הבדל בגודל בין הגלגלים האחוריים המיוצרים באותה אצווה. ברוכים הבאים לחנות שלנו, אם אתה לעתים קרובות מוטרד על ידי שינוי גלגלי כיסא גלגלים, אז מוצר זה יעזור לך לפתור את הבעיה.קודם כל, הוא שונה מגלגלים קדמיים אחרים בכך שהוא גלגל פנאומטי המורכב מצינור פנימי וצמיג חיצוני.היתרון של הגלגל הפנאומטי בכיסא גלגלים הוא שכאשר הצמיג שלך פגום,אתה יכול להחליף ישירות את הצינור הפנימי או הצמיג החיצוני, אין צורך להחליף את השלם, לחסוך זמן וקל לתפעול.שנית, שלה צמיג לחץ הוא מתכוונן, ואת צמיג לחץ יכול להיות מותאם על פי נהיגה כביש, כדי להשיג חלק נהיגה על כל כביש.גודל : קוטר : 248 מ"מ/10 אינץ רוחב צמיג : 48 מ" מ/2 אינץ רוחב גלגל : 48 מ "מ/2 אינץ נשיאה : 12 מ "מ/0.5 אינץ (15/32") לפני הקנייה, לשים לב כדי למדוד את גודל של ישן גלגל, במיוחד את נושאות נשא (12 מ " מ/0.5 אינץ).אם יש לך שאלות במהלך שימוש, אתה יכול לפנות אלינו ואנחנו נענה לך בהקדם האפשרי.

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.