• טרי
מוצרים מסחריים של Rubbermaid 3.5 ליטר ברוט כבד כבד, אפור, ספירה 1 וזכוכית Windex ובקבוק ריסוס ניקוי חלונות, כחול מקורי, 23 פל.

מוצרים מסחריים של Rubbermaid 3.5 ליטר ברוט כבד כבד, אפור, ספירה 1 וזכוכית Windex ובקבוק ריסוס ניקוי חלונות, כחול מקורי, 23 פל.

Rating 
ILS 23.47

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

מוצר 1 : מחזיק 14 Qt. מוצר 1 : מגיע עם ידית יציבה. מוצר 1 : כולל זרבובית לשפכה קלה. מוצר 1 : סיום מעוצב. מוצר 2 : גוף בקבוק פלסטיק ממוחזר העשוי 100% פלסטיק כבול באוקיאנוס* בשותפות עם בנק הפלסטיק. מוצר 2 : מנקה זכוכית Windex משאיר ברק ללא פסים ללא תחרות **. מוצר 2 : מתחיל לעבוד על כתמים וטביעות אצבעות עוד לפני שאתה מנגב. מוצר 2 : מבהיר ומבהיר את הבית שלך, ומשאיר אותו נוצץ נקי. מחזיק 14 Qt. מחזיק 14 Qt. מוצרים מסחריים של Rubbermaid 3.5 ליטר ברוט כבד כבד, עמיד בפני קורוזיב, דלי עגול, אפור (FG261400 GRAY), ספירה 1 (חבילה של 1) דלי הברוט המסחריים של גומי מאפשרת לך להעביר נוזלים בקלות. סיום לימודיו למדידה מדויקת. עם זרבובית מזיגה. זכוכית וינדקס ובקבוק ריסוס מנקה חלונות, בקבוק העשוי מפלסטיק ממוחזר 100% , כחול מקורי, 23 פלורידה עם דורות לברק ללא הפסקה ללא תחרות **, מנקה זכוכית מקורי של Windex הוא פיתרון נהדר להבהרה והבהרה הבית שלך. תירגעו והטענו על ידי הכנת כל הכוח הרגיש-טוב של האור הטבעי עם מנקה חלונות ללא פסים ללא תחרות. זה מתחיל לעבוד על כתמים, לכלוך, טביעות אצבעות ועוד בלגן עוד לפני שאתה מנגב. גוף בקבוקי הפלסטיק הממוחזר עשוי מפלסטיק 100% אוקיינוס ​​כבול*, בזכות שותפות עם בנק הפלסטיק. מנקה זכוכית זה עובד נהדר על חלונות, מראות, זכוכית ועוד. תיהנו מ 100% מהטובים שהאור הטבעי מביא עם מנקה זכוכית מקורי של Windex. האור הוא החיים. תן לכל זה. *בקבוק פלסטיק למחזור העשוי מפלסטיק כבול של 100% אוקיינוס. פלסטיק כבול באוקיאנוס, בשותפות עם בנק הפלסטיק, הוא פלסטיק ממוחזר שלאחר הצרכן שנאסף במרחק של 30 מיילים מאוקיאנוס או מסלול מים המוביל לאוקיאנוס, במדינות עם נפחים גבוהים של פסולת פלסטית לא נאמה, שהושלך או הושלך אחרת לסביבה. ** בהתבסס על בדיקות מעבדה מקוריות של Windex מול שואבי זכוכית מתחרים מובילים לפי Scantrack Nielsen US 52 שבועות הסתיימו 3/29/19.

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.