• טרי
Magafor 437 Series Cobalt Steel Dountersinkink, גימור לא מצופה, 3 חלילים, 90 מעלות, שוק עגול, 0.63 אינץ 'דיא., 1.457 גוף דיא.

Magafor 437 Series Cobalt Steel Dountersinkink, גימור לא מצופה, 3 חלילים, 90 מעלות, שוק עגול, 0.63 אינץ 'דיא., 1.457 גוף דיא.

Rating 
ILS 129.67

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

יוצר סינון מונה 90 מעלות שמקבל אטב עם ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. שלושה חלילים מספקים מרווח שבבים טוב יותר מארבעה חלילים למניעת סתימת סתימה. פלדת קובלט מספקת חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים. בגימור לא מצופה (בהיר) אין טיפול או ציפוי משטח נוסף. לכלי יחיד יש שוק עגול עם שלוש דירות המאפשרות לרוב צ'אקי המקדחות. יוצר סינון מונה 90 מעלות שמקבל אטב עם ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. שלושה חלילים מספקים מרווח שבבים טוב יותר מארבעה חלילים למניעת סתימת סתימה. פלדת קובלט מספקת חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים. בגימור לא מצופה (בהיר) אין טיפול או ציפוי משטח נוסף. לכלי יחיד יש שוק עגול עם שלוש דירות המאפשרות לרוב צ'אקי המקדחות. סדרת Magafor 437 קובלט פלדה קצה יחיד קצה דו-דין עם גימור לא מצופה (בהיר) יוצר פתח חרוטי של 90 מעלות שמקבל אטב עם ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. שלושת החלילים מנקים את השבבים כדי למנוע סתימת סתימה. Cobalt Steel מספק חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים, ושומר על קשיחותו וקשיותו של הכלי בטמפרטורות קידוח גבוהות. בגימור הלא מצופה אין טיפול או ציפוי משטח נוסף. לכלי קצה חיתוך יחיד ושוק עגול עם שלוש דירות המאפשרות לרוב צ'אקי המקדחות. סינון מונה הם כלי חיתוך מחורצים החותכים פתח חרוטי או מורחב בהדרגה לחור אל פני השטח של חומר עבודה, המספק מושב לבורג או ראש מסמרת. הם משמשים גם ליצירת חורים מרכזיים למרכז מכונות, משטחי Deburr והגדלת חורים קיימים. קוטר הגוף של Counter Sink צריך להיות באותו גודל או גדול יותר ממה שמספר. Magafor מייצרת כלי חיתוך מדויקים, כולל בורדים נגד, סינון מונה, כלי דם ומטחנות קצה. החברה, שנוסדה בשנת 1937, ממוקמת בפונטנאי-סוס-בויס, צרפת.

מאפיינים בסיסיים

הם גם קונים עם המוצר הזה.