Malatya'da bölgenin ilk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi.

malatya-da-plastik-cerrahi-ve-estetik-merkezi-3310517 o

Özel Universal Malatya Hastanesi'nin bünyesinde hizmete giren Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Merkezinin açılışına ve tanıtım kokteyline TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, Universal Malatya Hastanesi Genel Direktörü Dr. Hasan Tuncer ile hastane personeli ve kalabalık bir topluluk katıldı. Universal Malatya Hastanesi Genel Direktörü Dr. Hasan Tuncer, "Mayıs 2011'de Malatya'da faaliyetlerine başlayan Unversal Malatya Hastanesi, yenilikleri ile devam edecek sözünü vermiştik.

Bu kapsamda hastanemiz bölgesinde en kapsamlı Estetik Merkezi'ne ve Plastik Cerrahi Merkezi'ne sahip olmasını bugün gururunu yaşadık. Hastanemizin bünyesindeki 2 estetik merkezi sadece Malatya için değil, Malatya dışında hasta kabul edecek şekilde burayı faaliyete geçirmemiz, Malatya'nın sağlık şehri olmasında çok büyük önem arz edecektir" dedi.

Malatya TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Malatya sağlık sektöründe belli bir ivmeyi kazandı. Turgut Özal Tıp Merkezi'nin Malatya'da bulunması bunu biraz daha hızlandırdı. Sağlık sektörünü geliştirirken bütün birimleriyle geliştirmemiz gerekiyor" şeklinde konuştu. Estetik Merkezinin Koordinatörlüğüne Dr. Tuğba Arslan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi branşında Op. Dr. Ahmet Arslan'ın görev yapacağı bildirildi. Açılan merkezin plastik cerrahide saç ekimi, lazer ile leke tedavisi, cilt yenileme ve kırışıklık tedavisi, akne ve akne skarlarının tedavisi, meme cerrahisi, burun estetiği, el ve mikrocerrahi konusunda da hizmet vereceği kaydedildi.

E-Bülten

Bizden ücretsiz haberdar olmak ister misiniz?

İletişim Bilgilerimiz

Fahri Kayhan Bulvarı No: 17/13 Malatya

  • Tel: +90 (422) 238 50 55 - 238 50 53

Bizi Takip edin

Sosyal ağlarda bizi takip edebilirsiniz.